Hafıza Eşleşmesi Yiyecek

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Abuzz
Çocuğunuzun zeka gelişimini yemekler ile arttırmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Okul öncesi dönemde çocuğunuzun yaptığı işlerin ve oynadığı oyunların önemi büyüktür. Bu dönemde çocuğa yapılan yatırım ileri ki dönemlerde fazlası ile faydasını göstererek çocuğun okul hayatının yükünü son derece hafifletecektir. Çocuğunuzun dikkatini çekmenin zor olduğunu düşünüyorsanız ve çocuğunuzun da yemeklere ilgisinin olduğunu biliyorsanız bu oyun tam ona göre. Midesine düşkün olan çocukları için dikkat çekme konusunda birebir olan bu oyun sayesinde çocuğunuz hem zekasını geliştirecek hem de yeni yiyeceklerin isimlerini öğrenmiş olacaktır.

Programın genel mantığı aslında çok basit. Çocuğunuz kapalı olarak verilmiş olan yiyeceklerin arkasını çevirerek onların neler olduğunu aklında tutmaya çalışacak ve diğer eşini kapalı olarak verilmiş olan kutular arasından bulduğu zaman puan kazanmış olacaktır. Kendisine verilen tüm kapalı kutuların eşini bulduğu zaman oyunu kazanmış olacaktır. Çocuğunuz oyunu oynamaya başladığı zaman başlarda hafızasından pek bir şey tutamazsa da oyunun ilerleyen zamanlarından çok daha kolay bir şekilde içerisinde bulunan yiyecekleri aklında tutmayı başarabilecek seviyeye gelecektir.

Çocuğunuzun hafıza gelişimi konusunda ona yardımcı olmak ve onun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bu oyuna mutlaka sahip olmalısınız. Bu oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken şey indir butonuna bir kez basmak hemen indirin ve denemeye hemen başlayın. 

Hafıza Eşleşmesi Yiyecek indir